WhatsApp
Tıkla ve Hemen Ara
  • (0258) 420 0851

(0258) 420 0851

Konaklama Politikası

Konaklama Politikası

* Tesiste alkollü içecek servisi vardır, ücretlidir.

* Aktivitelerden Kapalı- Acık Termal & Açık Havuz ve Sauna ,Türk Hamamı ( rezervasyon yaptırmak zorunlu ) , Buhar Odası ücretsiz olup, Kese & Köpük Masajı, Masaj ve Kür Hizmetleri, İçecekler ücretlidir.

* Odadaki çay-kahve seti ve pet şişedeki kişi başı 1’er adet su ikram olup, sonrasındaki talepler ücretlidir.

* Minibar içerisindeki içecekler ekstra ücrete tabiidir.

* İnternet; odalarda ve genel alanlarda mevcut olup ücretsizdir.

* Türk Hamamı için Lasua Spa Center resepsiyonundan rezervasyon yaptırılarak ücretsiz olarak kullanılabilir.

* Lasua Spa Center kullanım saatleri; 10:00 ile 13:00 saatleri arasında bayanlara özel kullanım, 13:00 ile 22:30 saatleri arasında genel kullanımdır.

* Karahayıt Bölgesinde ki kırmızı suyun 56-58 derecelik kaynak çıkış derecesi, kalsiyum karbonat ve demir ağırlıklı (kırmızı, sarı, yeşil traverten görümünü sağlayan ) zengin minarel yapısı ile insan sağlığına etkisi oldukça fazladır. Termal Suyun İyi Geldiği Hastalıklar; Romatizmal hastalıkların kronik dönemleri, Fibromiyalji (Kulunç), miyosit, tendinit gibi yumuşak doku hastalıkları, Bel, boyun fıtığı ve diğer eklem ağrıları, spor yaralanmaları, Ruhsal gerginlik ve genel stres bozuklukları, uykusuzluk ve yorgunluklar, Nörolojik rahatsızlıklar, beyin, sinir, ortopedik operasyonlar sonrası rehabilitasyon tedavisi, Cerebral Palsy tedavisi (Spastik özürlülerde destekleyici olarak), Kaşıntılı ve döküntülü cilt rahatsızlıkları, Osteoartrit gibi eklem hastalıkları, Kireçlenmeler, Osteoporoz.

 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Hotel

Hotelimiz Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Müşterilerimize Özel Odalar.